Zondags Avontuur gaat de hoogte in
Het Zondags Avontuur is bedoeld voor alle nieuwsgierige kinderen en hun ouders. Zo raken de kinderen vertrouwd met het verhaal van Jezus en bouwen ze een vriendschap op met andere kinderen in de kerk. Iedere tweede zondagochtend van de maand komen we samen in Parochiezaal St. Joseph in Hooglanderveen. Kom maar langs als je durft!
Tijdens het Zondags Avontuur lezen we eerst het bijbelverhaal van de dag en daarna gaan de kinderen aan de slag. Met een puzzelopdracht of uitdagende spellen waarin samengewerkt mag worden. De ouders gaan met elkaar in gesprek over het thema, hun betrokkenheid daarbij en zaken die het geloof raken.
Durf het avontuur aan op zondag 9 juni om 10.00 uur in de Parochiezaal St. Joseph. We gaan ook klimmen en bekijken plekken die je nog nooit hebt gezien! Om 11.00 uur sluiten we af met een kaarsje en koffie, thee en limonade.
