Troostwandeling

op weg met woorden en momenten van troost in de binnenstad
Deel deze activiteit

Hier in de binnenstad van Amersfoort kun je 1 en 2 november een Troostwandeling maken. Het is dan Allerheiligen en Allerzielen. Deze wandeling geeft ruimte aan jouw gemis en verdriet. Ruimte om te gedenken, de mensen van voorbij. Je treft onderweg gedichten en gedachten die tot troost kunnen zijn. Ze nodigen uit tot mijmeren. Soms is er een vraag om bij stil te staan of kun je iets doen.

November is de maand waarin Allerzielen en Allerheiligen vallen. Dagen waarop vanouds in kerken en kloosters de mensen van voorbij worden genoemd. Het gebeurt in kerken, thuis, op begraafplaatsen en digitaal dat lichtjes worden ontstoken. Om het gemis, verdriet en de dankbaarheid voor hun leven een plek te geven.
De witte strikjes wijzen de route.

De Zwaan is het startpunt van deze wandeling en open om een kaarsje aan te steken.
Op zaterdag is er om 16 uur een meditatieve viering met de stadsdominee en muzikale bijdrage van Vincent de Lange (cello en zang).

Begeleiding: deze wandeling kun je alleen of samen met iemand doen op je eigen moment

Kosten: geen kosten